FİLOMUZ

İyi Bir Çözüm Ortağı!

Şirketimiz C2 listesine kayıtlı araçları ile birlikte, sahip olduğu yabancı plakalı araçlarla da tüm yıl boyunca belge sıkıntısı yaşanmadan kesintisiz hizmet verebilmektedir. Avrupa hattında, geniş hizmet ağı ile İtalya başta olmak üzere tüm Avrupa destinasyonlarına komple ve parsiyel hizmet verebilmektedir. Avrupa’da sahip olduğu depolar, aktarma merkezleri, Avrupa plakalı araçlar ile her ebattaki malın sevkiyatını en hızlı ve güvenilir şekilde sağlamaktadır.

Avrupa ülkeleri için Express servis hizmetimiz bulunmaktadır. 72 saatte Türkiye / Almanya arası kapı teslim taşımaları yapabilmekteyiz.

İtalyan plakalı araçlarımızla da düzenli olarak İtalya, Slovenya, Polonya, Fransa, Almanya, Hırvatistan ve İspanya için Ro-Ro ve kara güzergahlarından servis vermekteyiz.

Efeproject olarak müşteri memnuniyeti odaklı firma kültürümüz ve kalite politikamızla sizlere mümkün olan en iyi hizmeti vermeye devam edeceğiz. Her türlü ihtiyacınızda çözüm ortağınız olmaktan kıvanç duyarız.

Efeproject; Uluslararası lojistikçileri bünyesinde barındıran ve dünyanın en etkin küresel ağlarından biri olan WCA (World Cargo Allience) Family of Logistics Networkl üyesi olmasının yanında, C2, R2 ve IATA lisans belgelerine sahiptir.