OTOMOTİV TAŞIMACILIĞI

Fabrika ve distribütörlerden bayilere, fabrikadan limanlara yapılacak otomotiv taşımalarında modern oto taşıyıcı araç filomuz ile hizmet verebilmekteyiz.

Otomotiv taşıma hizmetlerimizi özmal araçlarımız ile gerçekleştirirken, limanlar, gümrüklü sahalar, üretim tesisleri ve otomotiv bayileri arasında, yurtiçi ve yurtdışında hizmet üreten firmamızın tüm araçları uydu takip sistemi ile kontrol edilmektedir.

Herhangi bir aracın şase bazında konum bilgisi ve son kullanıcıya ulaşma zamanı bildirilebilmektedir. Araç kiralama şirketlerine ve araç filolarına global çözümler sunuyoruz.

Firmamız, müşterilerine verdiği tüm lojistik faaliyetlerinin her adımı için riskleri minimize edecek sigorta çeşitlerini, en düşük sigorta maliyetlerini hedefleyerek, sigorta yönetimini müşterileri adına takip etmektedir.

Şoförlerimiz firmamıza ait olan Eğitim Merkez'lerinde her araç tipi için dönemsel eğitimler almaktadırlar.

Müşteriye hizmeti eksiksiz sunma anlayışıyla Dünya’daki ve Türkiye’deki müşterilerimizin bayi dağıtımı, gemi tahliye ve gemi yükleme işlemleri deneyimli ve profesyonel ekiplerimizce büyük bir özenle yerine getirilmektedir.