EXPRESS SERVİS

Hava Kargodan da hızlı

Efeproject olarak oluşturduğumuz Express araç filomuzla belirli bölgelere gönderileriniz için, en hızlı ve en ekonomik çözümleri sunabilmekteyiz.

Karayolu taşımacılık kapasitesinin her geçen gün yükselmesi, komşu ülkelerdeki transit geçişler sırasında yaşanan araç kuyrukları ve transit sürelerin çok fazla artması nedeniyle belirli bölgelerde Express Servis sistemi oluşturduk.

Uluslararası karayolu taşımacılığında bir ilk olan Express Servisimizi, geniş araç filomuzda yeralan panelvan ve kamyon cinsi araçlarımızla gerçekleştiriyoruz.

Türkiye’de bir ilk olan bu hizmetimizin en büyük avantajı, grupaj yüklerinizin, hizmet verdiğimiz bölgelerde hava kargodan çok daha ekonomik ve hızlı bir şekilde ulaştırılmasıdır.

Express servisimiz ile Türkiye’den Türkmenistan’a 65 saat içerisinde 29 metreküp ve 3.5 ton’a kadar acil yüklerinizi gönderebilmekteyiz.

45 metreküp’e kadar ve 13.500 kg taşıma kapasiteleri bulunan Atego araçlarımız siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir.

Diğer express servis sürelerimiz; Erbil 34 saat, Tahran 30 saat, Aşgabat 65 saat ve İslamkale 70 saat olarak sıralanabilir.