KARAYOLU KOMPLE VE GRUPAJ TIR

Efeproject, tüm karayolu ihracat, ithalat taşımalarınızda çözüm ortağınız olarak hizmetinizdeyiz.

Türkiye’nin en genç ve güçlü filolarından birine sahip olan Efeproject, ithalat ve ihracat karayolu taşımacılığında yükünüzün tonajı ve hacmi ne olursa olsun, güçlü network acente ağı, hız ve servis kalitesi ile en iyi karayolu hizmetini sunmaktadır.

Efeproject olarak Lowbed, Flatbed-Semi Trailers, Frigorifik, Düz Tenteli, Sal Kasa ve Panelvan özelliklerinde tamamı öz varlık araçlarımız ile tüm karayolu taşımalarınızda partneriniz olmaya adayız.

Yaş ortalamaları 3 olan ve tümü Euro 5 standartlarında çevre dostu araçlarımız günün 24 saati uydu takip sistemi ile izlenebilir ve size yükünüzü nakil aşamasında izleme imkanı sunar.

Karayolları bazında taşımacılık yaptığımız ülkelere; İthalat/İhracat/Transit ve Reeksport taşımalar konusunda Komple araç (FTL) ve Grupaj araç (LTL) hizmetleri sunuyoruz.

Araçlarımızın tamamı gümrük mevzuatına uygun olarak, yükleme sistemi ve aparatlarıyla donatılıdır.Avrupa, Rusya, Orta Asya, Orta Doğu ve Kuzey Afrika ülkelerinde komple ve grupaj yük nakliyelerinizi organize ediyoruz.

Düzenli olarak İtalya, Slovenya, Polonya, Fransa, Almanya, Hırvatistan ve İspanya için Ro-Ro ve kara güzergahlarından hizmet veren İtalyan plakalı araçlara sahibiz.Yurtdışı gümrükleme, iç nakliye, depolama, paketleme ve ücretsiz lashing hizmeti veriyoruz. Efeproject ile tüm komple ve grupaj karayolu nakliye taşımalarınız icin tek bir partnere sahipsiniz.